1950 Elismerő oklevél a Gázművek szakma legjobb dolgozójának kiváló eredményes munkáért, kézzel festett szocreál grafikus oklevél, aláírásokkal, hajtva, kis szakadásokkal, 37x28 cm
1951 Bp., a Soroksári Állami Gazdaság alkalmazottja részére kiállított ideiglenes belépési igazolvány a ferihegyi repülőtérre, "Rendőrség Légirendészeti Kapitánysága Budapest-Ferihegy" bélyegzővel, nagyon ritka!
1952 Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetsége által Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) szentendrei festőművész részére kiállított igazolvány, mely szerint a kollektív műtermet látogatja. Beron Gyula (1885-1971), a műterem vezetőjének autográf aláírásával, fejléces papíron, sérült, 14x20 cm
1959 Bp., a Budapesti Kerékpáros Szövetség által kiállított, kézzel rajzolt, grafikus oklevél, a 200 km-es országúti bajnokság győztese, Török Győző (1935-1987), az Újpesti Dózsa kerékpárosa részére. Vegyes technika, papír, jelzett (Szakács S. 1959). A Budapesti Kerékpáros Szövetség elnökének és titkárának aláírásával, pecsétjével. Hártyapapírral, a hártyapapíron és a hátoldalon Szakács S. festő, grafikus pecsétjével jelzett. Szélein sérült, szakadozott. Feltekerve, 59x42 cm
1960-1961 Sztálinváros (Dunaújváros), 5 db meghívó, közte Némety Béla bukaresti nagykövet saját kezűleg aláírt levele Méry György, a Sztálinvárosi Hírlap szerkesztője részére