14 000 HUF
36,27 EUR, 40,00 USD
1850 Az ausztriai birodalmat illető közönséges birodalmi törvény- és kormánylap. 1850-diki évfolyam. Magyar-német bilingvis. I-IV. kötet. Teljes évfolyam. Bécs, 1850., Cs. K. Udvari és Állami Nyomda. Korabeli félvászon-kötésekben, régi intézményi bélyegzésekkel, a borítókon kopásnyomokkal.