12522. 420. Closed Online auction Toys, board-games
1 800 HUF
0 HUF
Vetőkártya (jóskártya), 32 lapos, Gáti J. Litográfia Bp., 1930-1950 körül. Eredeti dobozában, korának megfelelő állapotban, néhány sérült lappal.
Photo of the item taken by : karap_norbert