Lucien Hervé. A művész, Lucien Hervé (Elkán László (1910-2007) által DEDIKÁLT példány. Szerk.: Batár Attila, Sasvári Edit. Székesfehérvár, 2001., Szent István Király Múzeum/Musée Roi Sain Etienne, 98+2 p. A művész munkáinak fekete-fehér és színes reprodukcióival gazdag illusztrált magyar és francia nyelvű fotóművészeti kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés. / Lucien Hervé exhibiton catalog with...
Gross Arnold. Bevezető tanulmányt írta: Nagy Ádám. Szeged, é. n., Szegedi ReProStudio, számozott (296.), kiadói egészvászon kötésben, az alkotó által DEDIKÁLT példány
Balla Gabriella: Herend. A Herendi Porcelánmanufaktúra története. Herend, 2003, Herendi Porcelánmanufaktúra Rt., 352 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
A Magyar Nemzeti Múzeum őskori aranykincsei. Kiállítás a Magyar Nemzeti Múzeumban. Főszerk.: Kovács Tibor, Raczky Pál. Szerk.: Anders Alexandra, Szathmári Ildikó. Bp., 2000., Magyar Nemzeti Múzeum - ELTE Régészettudományi Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerkesztő, Kovács Tibor (1940-2013) régész, a Magyar Nemzeti Múzeum főigazgatója (1999-2010) által DEDIK...
A magyar festészet rejtőzködő csodái I-II kötete: A magyar festészet rejtőzködő csodái - Válogatás magyar magángyűjteményekből I. kötet. 1853-1919. Bp., 2004, Mű-Terem. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Rippl-Rónai József, Ferenczy Károly, Mednyánszky László, Gulácsy Lajos, Márffy Ödön, Ziffer Sándor, Vaszary János, Galimberti Sándor, Dénes Valéria műveinek reprodukcióival. Kiadói karto...
Judit Reigl. Szerk.: Makláry Kálmán. Bp., 2006, Erdész & Makláry Fine Arts. Magyar, angol és francia nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói papírkötésben