15720. 420. Closed Online auction Books: History
1 200 HUF
0 HUF
Ferdinandy Mihály: Mi magyarok. Tíz tanulmány a magyar történelemből. Bp., 1941, Rózsavölgyi és Társa, 461+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval.
Photo of the item taken by : karap_norbert