26 000 HUF
67,36 EUR, 74,29 USD
Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharc története. I-V. köt. Bp., [1894-1898], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Számos fekete-fehér és színes illusztrációval, litografált táblákkal, hasonmás mellékletekkel. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé viseltes állapotban, kopottas, néhány köteten sérült vagy leváló borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült, kijáró lappal.