1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Lugi Longo: Az olasz nép harca a felszabadulásért. Bp., 1953., Szikra. Kihajtható térkép-melléklettel. Kiadói félvászon-kötésben, a borítókon kis kopásnyomokkal, intézményi bélyegzővel.