11 000 HUF
Révay József: Gömbös Gyula élete és politikája. Herczeg Ferenc előszavával. Bp., 1934., Franklin, XVI+440 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső táblán a jákfai Gömbös-család dombornyomásos címerével, a borítón kopásnyomokkal, az elülső táblán sérülésnyommal.