Felséges Első Ferentz ausztriai császár, magyar, és cseh ország koronás királyától Posony szabad királyi városába 1825-dik esztendőben, rendeltetett Magyar ország gyűlésének jegyzőkönyve. Diarium comitiorum regni Hungariae. III. kötet Magyar és Latin nyelven. Posonban, 1825-1827, Belnay. Korabeli félvászon kötésben.
Toldy Ferenc: A magyar birodalom alaptörvényei. Az eredeti deák szöveg mellé vetett magyar fordítással, közjogtani segédkönyvül Buda, 1861, Korabeli kopottas félbőr kötésben, Szilágyi Sándor névbélyegzővel
1836-dik évi országgyűlési törvény-czikkelyek. - Articuli diaetales anni 1836 Latin és magyar nyelven [H.n.], [1836], [k.n], p. 146p. Modern félvászon kötésben
[Domat, Jean (1625-1696)]: Les loix civiles dans leur ordre naturel; Le droit public et legum delectus. [...] II. köt. Paris, 1767, Compagnie des Libraires, 286+(2)+234 p. Francia nyelven. Korabeli, dombornyomott, bordázott gerincű egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, viseltes állapotban, sérült borítóval és gerinccel, szúrágta lyukakkal, hullámos lapokkal.
Dr. Madarász István: A vallásváltoztatás magyar közjogi szempontból. Bp., 1938, a szerző kiadása, 124 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, ragaszott gerinccel.
Dr. Kayos György: A szomszédok joga és kotelességei. Az Igazság c. folyóirat ajándék füzete. Bp., én. (cca 1930), Általános Nyomda, 30 p. A borító Jeney Jenő Béla (1874-1950) festőművész, grafikus, illusztrátor, karikaturista munkája. Kiadói rajzos papírkötésben, a gerinc felső részén kis sérüléssel.
Nagy Domokos, Tóth György: Eljárás házassági ügyekben. A vonatkozó jogszabályok és azok magyarázata a legújabb bírói gyakorlat közlésével. Bp., 1934, Radó, 205+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzőkkel, helyenként aláhúzásokkal.