17084.
420. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 400 HUF
Dr. Mario Sartori: Die Chemie der Kampfstoffe. Braunshweig, 1935, Friedr. Vieweg & Sohn, VIII+259 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé sérült, fakó borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.