17094.
420. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Jaloveczky Péter: A kis vegyész. Egyszerűbb vegytani eszközök készítése, kísérletezés, elemzések. Bp., 1935, Singer és Wolfner Irodalmi Int. Kiadói sérült papírkötésben, a kötés elvált.