17099.
420. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Klinikai therapia. A modern orvostudomány kézikönyve. II. köt. Szerk.: Dr. Müller Vilmos. Bp., 1940, Dr. Müller Vilmos (Merkantil-ny.), (6)+868 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza fűzéssel, helyenként a kötéstől részben elvált lapokkal.