1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Babits Mihály, 3 db könyv: Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., é.n., Nyugat, 728 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, kissé foltos borítóval. + Pók Lajos: Babits Mihály alkotásai és vallomásai tükrében. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, a borító és az első lap sérült. + Babits Mihály fényképei (ikonográfia). Összeáll.: W. Somogyi Ágnes. Az előszót írta: Keresztury Dezső. Fotótéka. Bp., 1983, Népművelési Propaganda Iroda. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődésekkel.