1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Dante Alighieri összes művei. Szerk. és az utószót írta: Kardos Tibor. Babits Mihály, Károlyi Amy, Weöres Sándor és mások fordításaival. Bp., 1965, Magyar Helikon, 1218 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.