1 200 HUF
19
Gaal Mózes: Kujak Andris keleti utazása. Góró Lajos rajzaival. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Harmadik kiadás. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, néhány kissé foltos lappal, ajándékozási bejegyzéssel, bélyegzővel.