1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Kiss Mihály: Uj franczia-magyar és magyar-franczia zsebszótár. I. köt.: Franczia-magyar rész. Pest, 1852, Heckenast Gusztáv (Lipcse, Wigand Gy.), 482+(2) p. Dombornyomott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, dohos, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.