1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Krúdy Gyula 2 műve: Asszonyságok díja. Bp., 1919, Dr. Rácz Vilmos (Hornyánszky Viktor-ny.), 173+1 p. Első kiadás. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.; Pesti album. Krúdy Gyula feljegyzései és elbeszélései. Bp., 1919, Franklin,150+2 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos, borítóval.