1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Új magyar dekameron I-II. köt. Szerk.: Illyés Gyula. Bp., én., Nyugat. Benne Illyés Gyula, Márai Sándor, Németh László, Cs. Szabó László, Tamási Áron, Török Sophie, Veres Péter és mások írásaival. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, egy-két kijáró képpel, a borítón kis kopásnyomokkal.