17526. 420. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Zsolt Béla: A Wesselényi-utcai összeesküvés. Bp., 1937, Nova, 266+(6) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé foltos lapélekkel, a borítón kisebb kopásnyomokkal.
Photo of the item taken by : karap_norbert