1 000 HUF
21
[Danielik János]: A prémontréiek. Korrajz a keresztény műveltség középkori munkásai méltánylásaul. Történeti tanulmányok I. köt. Eger, 1866, Érseki Lyceum-ny., (4)+III+(4)+514+(2) p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.