Kamondi Imre: Labdarúgó-krónika. Nemzeti Bajnokság I. osztály. Pécsi Dózsa-PMSC 1955-1984. Pécs, 1994, EAST Bt., 384 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal. A szerző által DEDIKÁLT példány.
M. Zdarsky: A ski-futás technikája vezérfonal. A ski-futás rövid idő alatt való tökéletes megtanulására. Ford.: Westeritzi Schaff Rezső. Plökl és Haas Sportirodalmi Szakkönyvtára 14. sz. Bp., ,Plökl és Haas, 60+2 p. + 2 (fekete-fehér képtáblák) t. Szövegközti rajzokkal. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón ceruzás bejegyzésekkel, egy lapon szakadással, a gerincen kis hiánnyal.
2 db Fradival kapcsolatos könyv: Nagy Béla: FTC napló. 1899-1910. (Bp., 1976), Ferencvárosi Torna Club. Kiadói papírkötés, kissé foltos. + Schlosser Imre: Fél évszázad a futballpályán. 1906-1956. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Második kiadás. A borítót és a rajzokat Sajdik Ferenc készítette. Kiadói papírkötés. Megjelent 3850 példányban.
4 db bridzs témájú könyv: Dr. Zánkay Péter: Bridge kézikönyv, Zánkay Péter: Bridzs Dr. Widder Lajos: Versenybridzs, Dr. Widder Lajos: A bridzsjáték technikája és taktikája, papírkötésben, vegyes állapotban
Peterdi Pál: Sport és szépség. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, a címlapon folt nyomokkal.
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval. Szepes Béla (1903-1986) olimpikon, karikaturista karikatúráit olimpiai karikatúráit tartalmazó könyv.