15099.
420. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Baktay Ervin (1890-1963): Baktay Ervin: A Pandzsáb. Az öt folyó országa. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 185+3 p.+ 23 (fekete-fehér képtáblák) t. 1 (kihajtható térkép melléklet: A Pandzsáb térkép, 22,5x33,5 cm) t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal.