15054.
420. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Kelemen Ferenc: A régi Makó cserepei. Makó,1933, Horváth Ferenc, 90+1 p. Kopott egészvászon-kötésben, néhány ceruzás aláhúzással.