15173.
420. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Orbán Balázs: Székelyföld leÃrása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kÃsérÅ‘tanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, kissé sérült kiadói dÃszdobozban, egyébként jó állapotban.