15014.
420. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Széfeddin Sefket Bey: A hét vár országa. [Erdélyi útirajzok, elbeszélések]. Nyirő József előszavával. Bp., [1942], Stádium, 236 p. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval.