1896 A millenniumi kiállítás csodái. - Die Wunder der Milenniums-Austellung. Kiadja Laurencic Gyula. Bp. é. n. Kunosy ny. 40 l. Négynyelvű kiadvány. Fűzve, kiadói borítóban. Sérült papírborítóval. 27x31 cm Ritka
Loránth László: Pesti képeskönyv. Bp., 1937, Pantheon. Kiadói kartonált papírkötés, papírborítékban, a papírboríték kopott, szakadt, a gerincén a papírboríték hiányos, Gazdag fekete-fehér képanyaggal, a kép alatt versekkel.
Heltai Jenő breviárium. I-II. köt. Szerk., az előszót és a bibliográfiát összeáll.: Győrei Zsolt. Heltai Jenő és Budapest. Budapesti Negyed. X. évf. 4. sz. 2002 tél.-XI. évf. 1. sz. 2003. tavasz. Bp.,2002-2003, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
2004 Társasélet Pesten és Budán. Szerk.: Fábri Anna. Budapesti Negyed. XII. évf. 4. sz. 2004. tél. (46. sz.) Bp.,2004, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
2006 Tanulmányok a szexturizmusról. Szerk.: Léderer Pál. Budapesti Negyed. XIV. évf. 1. sz. 2006. tavasz. (51. sz.) Bp.,2006, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
2001 Krúdy és Pest. Szerk.: Sánta Gábor. Budapesti Negyed. IX. évf. 4. sz. 2001. tél (34. sz.) Bp.,2001, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
2007 Jókai Budapestje. Szerk.: Rózsafalvi Zsuzsanna, Lugosi András. Budapesti Negyed. XV. évf. 3. sz. 2007. ősz (57. sz.) Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
2006 Görögök Budapesten. Szerk.: Fokasz Nikosz. Budapesti Negyed. XI. évf. 4. sz. 2006. tél. (54. sz.) Bp.,2006, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
2001 Város és a mozi. Szerk.: Sándor Tibor. Budapesti Negyed. IX. évf. 1. szám. 2001. tavasz. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
Vegyes könyvtétel 2 db: Budapesti útmutató 1956. Összeállította: Király Elemér. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó, 540 p. + 1 t. (kihajtható térkép, sérült). Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, kissé sérült, részben szétvált kötéssel. Budapesti útmutató 1969. Összeállította: Király Elemér. 1969, Panoráma.