Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1983, Helikon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban, térképmelléklet nélkül.
Venezia Milano. Storia civilta e cultura nel rapporto tra due capitali. Szerk.: Carlo Pirovano. Milano, 1984, Electa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült karton dísztokban.
Batiz Réka, Szász Péter Zsolt, Szilágyi Palkó Pál, Tulics Helga: Erdély száz csodája. Bp., (2004), Totem. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Purchla, Jacek: Cracow in the European Core. Cracow, 2000, International Cultural Centre. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel. Bohár Ernő vietnámi nagykövet részére szóló ajándékozási sorokkal, aláírásokkal.
A Kegyes Tanítórendiek Budapesti Társházának és Főgimnáziumának építkezése. 36 képpel és rajzzal. Bp., 1918., "Pátria"-ny., 32 p. Egészoldalas és szövegközti fotókkal, valamint alaprajzokkal illusztrált. Különlenyomat. Ma: Piarista Központ és Gimnázium (1052 Budapest, Piarista utca 1.) Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal.