https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 241
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2664507
15169
420
0
3600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Mario Marti: Bern einst und heute mit Fotografien von Sache Geiser und Ulrich Ackermann. Olten, 2008., Weltbild. Német nyelven. Gazdag képanyaggal, akkor és most képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
2664521
15170
420
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Antonio Bernardo: Lourdes. Lourdes,2003,A. Doucet Publication. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2665086
15171
420
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Dercsényi Balázs, Koppány Tibor, Örsi Károly: Magyar kastélyok. Hegyi Gábor fotóival. Bp., 1990, Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2632016
15172
420
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Lázár István: Világjárók-világlátók. Régi magyar utazók antológiája. Bp., 1986, Móra Ferenc Könyvkiadó. Felvégi Andrea fényképeivel. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2500135
15173
420
0
5000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, kissé sérült kiadói díszdobozban, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2629002
15174
420
0
2200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Sepsiszéki Nagy Balázs: Székelyföld falvai a huszadik század végén I. kötet. Háromszék, Kovászna megye. 1998, Nap Kiadó Bt. Kiadói műbőr kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
2654586
15175
420
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Pusztai Ervin: Budapest téridőben. Visontay Péter fotók. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2654328
15176
420
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
A reformkori Buda-Pest. Összeáll. és a bevezetőt írta: Faragó Éva. Bp., 1995., Enciklopédia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, eredeti zsugorfóliában, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2631087
15177
420
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország helységnévtára 1967. Bp., 1967, Statisztikai Kiadó, XI+865+(3) p. Kiadói félvászon-kötés.
Starting price:
1 600 HUF
2629242
15178
420
0
5000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Foerk Ernő - Sándy Gyula: A Tüköry-kastély Diósszentpálon. Bp., 1906, Pátria. Kiadói papírkötés, borítón szakadások.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2628359
15179
420
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
A reformkori Buda-Pest. Összeáll. és a bevezetőt írta: Faragó Éva. hn., 1995., Enciklopédia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2513224
15180
420
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, fakó borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment