1924 Voyages emn Suéde. Édité par Le Syndicat d'initiative des voyages en Suéde Stockholm. Stockholm Victor, Petersons, francia nyelvű utazási prospektus Svédországról, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel, 23+1 p.
Eperjesy Kálmán: A Maros szabályozása Makónál 1754-ben. Csanádvármegyei Könyvtár. 8. Makó,1927,Gaál László-ny., 22 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, de egyébként jó állapotban.
Barna János: Hollósy Kornélia és a kolozsvári dalszíntársulat bukaresti vendégjátékai 1860-ban. Csanádvármegyei Könyvtár. 22. Makó,1932., Csanád Vármegye Közönsége, (Makói Könyvnyomda), 29+1 p. Kiadói papírkötés.
Trencsényi-Waldapfel Imre: A régi Pest-Buda. Egykorú képek és leírások. Bp., 1944, Officina. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban.
Püspöki Nagy Péter: Rozsnyó város címere. Heraldikai tanulmány a történelmi címer folújításához. Bratislava/Pozsony, 1973, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé sérült papír védőborítóban, egy-két lapszélen kis sérülésnyommal.
Szakály Ferenc-Szűcs Jenő: Budai bortizedjegyzékek a 16. század első harmadából. Kubinyi András bevezető tanulmányával. História Könyvtár Okmánytárak 4. Bp., 2005., História - MTA Történettudományi Intézete. Kiadói papírkötés.
[Lázár Kálmán]: A pesti állatkert ismertetése egy szakértőtől. Bp., 1996., Enciklopédia Kiadó. Az 1866-os reprint kiadása. A hasonmás kiadványt a Fővárosi Állat- és Növénykert - az intézmény fennállásának 130-adik évfordulójára - jelentette meg. A borító Kőnig Frigyes terve. Kiadói kartonált papírkötés.