2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
cca. 1850. Claude Lorrain (1600-1682) festménye után, W. FRNCH metszése: Menekülés Egyiptomból. Rézmetszet, papír, jelzett a karcon. Sérült fa keretben, 11,5x16cm