10741.
420. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Jelzés nélkül: 3 db XIX. sz. közepi-végi grafika. akvarell, ceruza, papír. 22x29 cm -ig