10007. 420. Closed Online auction Paintings and graphics
80 000 HUF
0 HUF
Gyügyei Nagy Zsigmond (1872 - 1932) : Aranyos napsugarak a Sváb hegyen. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent: S.de Nagy. Díszes, enyhén sérült keretben, hátoldalán autográf, magyar felirat. 64x81cm
Photo of the item taken by : nagy_andras