40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cserkész fiú. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásokkal, kalapján a toll restaurált, kezénél tűzrepedés m:28 cm