11168. 420. Closed Online auction Art-ceramics
2 000 HUF
0 HUF
Niederselters Nassau antik ásványvizes flaska, keménycserép, XIX. sz. Jelzett, korának megfelelő kisebb sérülésekkel, m: 23,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras