6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
7 db süteményes tányér, fajansz, Brown-Westhead, Moore & Co. (BWM) Nagy Britannia, Cauldon Place, Hanley cca. 1862-1904. Hüttl Tivadar forgalmazójegyével. 2 darabon csorba. Mázrepedésekkel, kopásokkal. Jelzett, d:19,5cm