Chinaware / Porcelain Number of items: 354
2658974
11199
420
Other collectibles
Japán teás készlet, kézzel festett, jelzés nélkül, hiányos
8 000 HUF
2658962
11200
420
Other collectibles
G&W angol porcelán készlet, 6 db teáscsésze, 8 db csészealj, 9 db süteményes tányér, jelzett, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel
10 000 HUF
2658948
11202
420
Other collectibles
Seltmann Weiden Bavaria német hagymamintás porcelán teás csésze, 2 db + csészealj, 3 db + süteményes tál, 3 db, jelzett, levonóképes, kis kopásnyomokkal, egyik csészén lepattanás és hajszálrepedés
2 800 HUF
2658930
11203
420
40000
Other collectibles
40 000 HUF
2658717
11204
420
Other collectibles
Kínai famille rose kézzel festett porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, száján hajszálrepedéssel, m: 18 cm
4 000 HUF
2658720
11205
420
Other collectibles
Virágmintás fajansz kandallóóra, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, hiányos szerkezet, lepattanással, m: 26,5 cm
6 000 HUF
2637533
11206
420
Other collectibles
4 személyes Bavaria mokkás készlet, jelzett, erősen kopott. (Kanna, tejkiöntő, 4 db csésze, 6db alj)
2 800 HUF
2622523
11207
420
140000
Other collectibles
140 000 HUF
2637587
11208
420
Other collectibles
Herendi liba. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x11 cm
5 000 HUF
2363346
11209
420
40000
Other collectibles
40 000 HUF
2590141
11210
420
Other collectibles
Zsolnay porcelán térdelő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
12 000 HUF
2590715
11211
420
3800
Other collectibles
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, alján gyártás technológiai alátámasztás nyomok, ezért bizonyos helyeken mázhiány. m: 29 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035