11445. 420. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
8 000 HUF 21,62 EUR, 23,53 USD
0 HUF
Hollóházi porcelán focista, kézzel festett, jelzett, helyenként kopásokkal, m: 28 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert