Kb. 145 db RÉGI külföldi város képeslap: osztrák, német, francia, svájci sok kis településsel. Vegyes minőség / Cca. 145 pre-1945 European town-view postcards in mixed quality: Austrian, German, French, Swiss with smaller settlements
Osztrák képeslapgyűjtemény - 70 db régi beragasztott képeslap albumban (Salzburg, Bad Ischl, Gmunden, stb..) / Austrian postcard collection - 70 pre-1945 postcards glued in album (Salzburg, Bad Ischl, Gmunden, etc...)
269 db RÉGI képeslap Haranghy Jenő gyűjteményéből szecessziós albumban (albumban sok szakadás): főleg művészeti lapok, sok aktfestmény, erotika, orosz festők és pár színész. Érdekes anyag / 269 pre-1945 motive postcards in Art Nouveau album (many tears in the album): mostly art and erotic postcards, actors, actresses, Russian painters
99 db RÉGI virágos üdvözlő és csendélet motívum képeslap albumban, több litho, vegyes minőség / 99 pre-1945 flower and still life greeting motive postcards in an album, mixed quality, many lithos
97 db RÉGI üdvözlő motívum képeslap albumban vegyes minőségben: karácsonyi, újévi, húsvéti, névnapi, szecessziós, dombornyomott és litho lapok / 97 pre-1945 greeting motive postcards in an album in mixed quality: Christmas, New Year, Easter, Name Day, many Art Nouveau, embossed and litho
Kb. 215 db RÉGI városi és motívum képeslap vegyes minőségben. Jó böngészde: húsvéti, karácsonyi és újévi üdvözlőlapok, hölgyek / Cca. 215 pre-1945 town-view and motive postcards in mixed quality: Easter, Christmas, New Year greetings, lady
Múlt századfordulós érdekes, tartalmas képeslap gyűjtemény hagyatékból, közel 170 db főleg üdvözlő, motívum, művész képeslap, kevés - inkább osztrák - városkép. Jó minőségben megőrzött szép anyag bonbonos dobozban.