Flea Market

Number of items: 510

2 db fém gyertyatartó, kopásnyomokkal, m: 17 cm
11752.

3 400 HUF
9,19
10,00
Fa tárgy tétel: 4 db kés, 6 db sajtvilla, 6 db poháralátét (mindegyik tartóval), só- és borsszóró
11753.

2 800 HUF
7,57
8,24
Schimmel és Társa Rt. Bp.-Rákosfalva (illóolaj és vegyészeti gyár), parfüm alapanyag, 2 üveg, címeres fém plombával lezárva, tartalommal
11754.

2 800 HUF
7,57
8,24
29
Üzemi lámpatest, bakelit, fém és üveg, újszerű állapot, 19x13,5x11 cm + állítható villáskulcs, h: 20 cm
11755.

2 400 HUF
Retró fém termosz, műanyag fedéllel + összecsukható alumínium turista pohár + 2 db teás fém doboz. Koruknak megfelelő állapotban.
11756.

2 000 HUF
Weiss Manfréd Acél- és Fémművek vasaló, masszív öntöttvas, fa fogóval, Budapest Szfv. Gázművei tulajdona felirattal, XX. sz. első fele. Korának megfelelő, kissé rozsdás, kopottas állapotban, 20x8,5x17 cm
11757.

Weiss Manfréd Acél- és Fémművek vasaló, masszív öntöttvas, fa fogóval, "Budapest Szfv. Gázművei tulajdona" felirattal, XX. sz. első fele. Korának megfelelő, kissé rozsdás, kopottas állapotban, 20x8,5x17 cm

2 400 HUF
Chevrolet Oldtimer autó, nagyméretű, modern nagyítású fotó, dekoratív, üvegezett fém keretben, hátoldalán jelzett (Photo by Desiderio, Volendam), külső méret: 82,5x65 cm
11758.

10 000 HUF
27,03
29,41
Orion Elektronikus Mérőkészülékek Gyára retró műbőr mappa, 31,5x22,5 cm + Elektro-Coop 1988-as naptár + Határidőnapló, kitöltetlen
11759.

2 800 HUF
7,57
8,24
Ovális fakeretes fali tükör, 45x33 cm
11760.

6 500 HUF
17,57
19,12
2 db szecessziós stílusú fém tálca, jelzés nélkül, kopott, 41x30 cm, 22x22 cm
11761.

2 800 HUF
7,57
8,24
2 db Café-Café Adventure férfi parfüm, 30 ml, bontatlan, eredeti fémdobozban
11762.

3 800 HUF
10,27
11,18
Régi fa asztali tükör, forgatható, korának megfelelő állapotban, 31x22 cm
11763.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF