4 200 HUF
10,88 EUR, 12,00 USD
1933 Képes Krónika XV. évf. 27-52. számai (fél évfolyam), 1933. júl. 2. - dec. 24., gazdag fekete-fehér képanyaggal. Egybekötve, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, néhány sérült, kijáró lappal.