3 800 HUF
cca 1920-25 Párizs, Versailles, Fontainebleau, Saint-Germain, Malmaison, Chantilly, 54 fotogravűr sok-sok párizsi és környéki helyszínnel, járművekkel, valamint a Trianon palotával, ahol a békeszerződést írták alá. Angol és francia nyelvű kísérő szöveggel, harántalakú kiadói, aranyozott vászonkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, lapok jó állapotban, lapméret: 17x24 / Paris, Versailles, Fontainebleau, Saint-Germain, Malmaison, Chantilly 54 photogravures, notices in English and French