1958 Látóhatár. Irodalmi és Politkai folyóirat. Szerk.: Horváth Béla és Vámos Imre. IX. évf., 1958 május-június, 3. sz. Emigráns folyóirat, München. Többek közt Faludy György, Fenyő Miksa, Lesznai Anna írásaival. Papírkötésben, kissé foltos borítóval.
cca 1959 össz. 15 db szovjet-orosz történelmi témájú reprodukció, műtárgyfotó, ebből 8 db cirill betűs dedikációval vagy ajándékozási sorokkal. 2 db szakadásokkal. 28x23 és 42x60 cm közötti méretekben
1961 Út, a magyar nemzeti emigráció lapja c. hungarista újság, III. évf. 3.-4. március-áprilisi száma, kiadó: Kalász Róbert, Oberhausen (NSZK). 16+3 p. Tűzött kötéssel, borító kissé foltos, utolsó 3 lap tetején apró, szöveget nem érintő sérüléssel.
1963 Eryk Lipiński (1908-1991) lengyel művész, karikaturista: Czas pogaństwa. A "Pogányok ideje" (Time of the Heathen) c. film lengyel nyelvű plakátja, offset, jelzett, 83×58 cm