Printed Materials Number of items: 320
2670977
14637
421
Printed Materials
Other collectibles
1898 Az EMKE gyufa, mely jótékonysági célokat szolgát az erdélyi magyarság számára, bemutatásáról szóló nyomtatvány, a gyufa képével. 4 p. 16 cm
8 000 HUF
2472549
14638
421
Printed Materials
Other collectibles
2 000 HUF
2670972
14639
421
Printed Materials
Other collectibles
1899 Országos Mezőgazadasági Kiállítás meghívó József főherceg által tartott megnyitóra
4 000 HUF
2673592
14640
421
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, 20 db szecessziós ornamentikával díszített nyomat. Ebből 2 db Patriz Huber (1878-1902), a darmstadi Jugendstil művészkolónia tagjának munkája. Néhány lap széle kissé sérült. Lapméret: 35x25 cm
3 000 HUF
2672892
14641
421
Printed Materials
Other collectibles
4 000 HUF
2673575
14642
421
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900 17 db állat (szarvasok, vadászkutyák, vizslák II. stb.) és növény témájú metszet és nyomat a Pallas Nagy Lexikonából és a Meyer's Lexikonból, 20x26,5 cm körüli méretben
2 400 HUF
2673498
14643
421
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900 4 db népfajok témájú nyomat a Pallas Nagy Lexikonából, helyenként kissé foltos, egyes lapok széle kissé sérült. 20x27 cm körüli méretben
1 200 HUF
2673022
14644
421
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900 4 db szentkép, olajnyomat, papír. Lap sarkaiban kissé sérült, helyenként kissé foltos. 31,5x23 és 39x28,5 cm közötti méretben
1 000 HUF
2646256
14645
421
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900-1920 Ókori, középkori és kora újkori építészet, 12 db melléklet a Meyers Konversations-Lexikonból (6. kiadás), 30x24,5 cm
1 000 HUF
2630242
14646
421
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900-1910 Kalapos hölgy, színes litográfia, újságkivágás, kartonra ragasztva, 24,5x15,5 cm
1 600 HUF
2303718
14647
421
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900-1940 Nagy vegyes papírrégiség tétel, közte keresztlevelek, házassági levelek, ellennyugták, levelek, jegyzékek, fejléces számlák okmánybélyegekkel stb.
4 000 HUF
2676047
14648
421
3800
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900 3 db fénynyomat a Nemzeti Dicsőségünk című könyvből (Koroknay Ottó, Iványi-Grünwald Béla, Munkácsy Mihály), 38x27 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035