https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 320
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2671184
14661
421
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1911 A Mezőcsáti Takarékpénztár Részvénytársaság XXI. mérlege és zárszámadása, Schvarcz Herman Könyvnyomdája
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2671115
14662
421
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1912 Magyar Gazdaszövetség siófoki gyűlésének meghívói, programja és utalványa
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2667751
14663
421
0
12000
Printed Materials
Other collectibles
1913 A Fény. Művész fényképezési folyóirat. Szerk.: Hoffmann Viktor. VIII. évf. (1-12. sz.) Teljes évfolyam, egybekötve. Bp., Hornyánszky Viktor-ny. Fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Korabeli egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, egy lapon szakadással.
Starting price:
12 000 HUF
2647049
14664
421
0
6000
Printed Materials
Other collectibles
1913/14 Wiener Cicerone. Fremden-Handbuch und -Führer durch Wien und Umgebung. / Turisztikai kézikönyv és útikönyv Bécsről és környékéről. XXII. évfolyam. Írta: Franz Höllrigl. Kiadói, kopott véászonkötésben, kisebb sérülésekkel.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2421560
14665
421
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1914 Meghívó a Jubileumi Vasúti Bálra
Starting price:
1 000 HUF
2637326
14666
421
0
1200
Printed Materials
Other collectibles
1914 Színházi élet és mozi III. évf. 2. sz., 1914. jan. 11-18., szerk.: Incze Sándor. Bp., Lengyel Lipót-ny., 32+IV p. Számos fekete-fehér képpel, korabeli hirdetésekkel. Tűzött papírkötés, kopottas borítóval, egy lap kijár.
Starting price:
1 200 HUF
2630277
14667
421
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1914 Béléspapír, terv.: Szekeres Béla, papírlapra applikálva, a Díszítő Művészet I. évfolyamának melléklete, a lap széle kissé sérült, 18x15 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2630320
14668
421
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1914 Művészi cégérek Biró Mihálytól, színes reprodukciók, a Díszítő Művészet I. évfolyamának melléklete, 25,5x20,5 cm
Starting price:
3 000 HUF
2630326
14669
421
0
2400
Printed Materials
Other collectibles
cca 1914 Bőrdísz tarsolyhoz, cigarettadoboz tetejére vagy írómappához, terv.: Nagy Sándor, színes reprodukció, a Díszítő Művészet I. évfolyamának melléklete, apró sarokhiánnyal, 25,5x20,5 cm
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2674802
14670
421
0
5000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1915 Az erdélyi kincstári aranyzúzó Verespatak-Torkán, nyomtatvány, 1922-ben képeslapként megírva, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2674470
14671
421
0
5500
Printed Materials
Other collectibles
1916 Bp., Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara hirdetménye katonai posztók, stb. takarók készleteinek bejelentése tárgyában, hajtott, 68×42 cm
Starting price:
5 500 HUF
2166924
14672
421
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
1919. április 19. Bp., Az Új Forradalom I. évfolyamának 3. száma, lelkesítő versekkel és írásokkal, kis szakadással, 2p
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment