17403. 421. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Balassa Bálint, gyarmathy: Költeményei. Szerk., jegyzetekkel s bevezetéssel ellátta Szilády Áron. Bp. 1879. M. Történelmi Társulat Korabeli, kissé sérült félvászon-kötésben, enyhén foltos lapokkal
Photo of the item taken by : karap_norbert