17466. 421. Closed Online auction Books: Other rarities
1 400 HUF
0 HUF
Bányai László: Négyszemközt József Attilával . Bp., 1943, Körmendy. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, foltos.
Photo of the item taken by : tg