17370. 421. Closed Online auction Books: Other rarities
3 600 HUF
0 HUF
Énekek éneke. Ford.: Bernáth István. Bp., 1962, Magyar Helikon, 1 t.+56+8 p. Würtz Ádám rézkarcával illusztrált. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott borítóval. Számozott (779./1100) példány.
Photo of the item taken by : hsz