3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Francois Rabelais: Pantagrueli vidámságok könyve. Faludy György fordítása. Bp., 1948. Cserépfalvi. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.