1 400 HUF
Lawson, John Howard: Drámaépítés. Ford., az előszót és a jegyzeteket írta: Sz. Szántó Judit. Korszerű Színház 79. A Magyar Színházművészeti Szövetség kiskönyvtára. Bp., 1965, Színháztudományi Intézet. Néhány egészoldalas, fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító kissé sérült, foltos. Megjelent 1219 példányban.