17468. 421. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Spunda, Franz: A halottbűvölő. Ford.: Telekes Béla. Olcsó akció 9. Bp., [1925], Genius, 419+(1) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, néhány lapon kis lapszéli szakadással.
Photo of the item taken by : karap_norbert